Kontakta oss

Hitta kontaktuppgifter till din handläggare eller lämna intresse-anmälan för att jobba hos oss

Våra handläggare för SSK och USK

Varmt välkommen att kontakta någon utav våra handläggare för sjuksköterskor och undersköterskor. Är du osäker på vem du ska kontakta? Maila ssk@colligovard.se eller ring vår växel på 08-408 814 00 så ser vi till att du hamnar rätt.

Visa:   Läkare    Ekonomi

Hos Lisa hittar ni en spontan och positiv person som gärna spenderar sin fritid på träning och hälsa!

Lisa Lindgren

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 35
lisa.l@colligovard.se

Verksamhets­ansvarig
Tel 08-408 814 35
Epost lisa.lindgren

Hos Mikael hittar ni en go och glad person som gärna spenderar sin fritid hos nära och kära i hemstaden Arboga när tillfälle ges!

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
Epost: mikael.i

Ludwig tycker mycket om att mingla runt med människor, och han spelar gärna squash på fritiden!

Ludwig Jernberg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 20
ludwig.j@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 20
Epost ludwig.j

Jennelie är kontorets djurvän som älskar planering! När hon inte är på kontoret tycker hon om att upptäcka nya restauranger med vänner.

Jennelie Lodin

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 08
jennelie.l@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 08
Epost jennelie.l

Hos Oskar hittar ni en glad och lojal person som uppskattar löpträning i alla dess former! Han är kontorets sportfantast.

Oskar Hallinder

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 07
oskar.h@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 07
Epost oskar.h

Lovisa är en ständig väderoptimist och den enda på kontoret som jublar när det snöar! När hon inte är på kontoret befinner hon sig gärna i skidbacken.

Lovisa Åkesson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 38
lovisa.a@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 38
Epost lovisa.a

Felicia älskar att testa nya restauranger och att äta- & laga god mat! Hade Felicia fått bestämma så hade livet varit en musikal.

Felicia Heller

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
felicia.h@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
Epost felicia.h

Albin är en person med glimten i ögat och ett stort sinne för humor! På fritiden spenderar han gärna mycket tid på golfbanan.

Albin Johansson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 27
albin.j@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 27
Epost albin.j

Magdalena är en härlig skåning med rötterna i Malmö! Hos henne hittar ni en person som alltid har nära till skratt.

Magdalena Winell

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 12
magdalena.w@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 12
Epost magdalena.w

Elis är en påhittig, rolig och fyndig person! Hans största intressen ligger i att spela fotboll, laga mat och renovera motorer.

Elis Borg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 13
elis.b@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 13
Epost elis.b

Ondina är en halvitaliensk f.d. baskettjej som gillar mötet med nya människor! Hon tar gärna ett samtal på franska eller italienska.

Ondina Moretti

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 192 33
ondina.m@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 192 33
Epost ondina.m

Gustavs största intressen ligger i att se på fotboll, spela golf och spela padel! Hos honom hittar ni en glad och rolig person från Norrköping.

gUSTAV hOLEBY

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 16
gustav.h@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 16
Epost gustav.h

Hos Izabelle hittar ni en härlig person med Värmländska rötter! Hennes största intressen ligger i att resa och att äta god mat.

Izabelle Augustsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 18
izabelle.a@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 18
Epost izabelle.a

Marcus är en sprudlande glad och social person från Västerås som gillar utmaning och problemlösning!

Marcus Drwiega

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 17
marcus.d@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 17
Epost marcus.d

Emma Lundgren

Kund- och konsult ansvarig (Föräldraledig)
Tel 08-408 814 18
emma.l@colligovard.se

Kund- och konsult ansvarig (Föräldraledig)
Tel 08-408 814 18
Epost emma.l

Johanna är en glad person från västkusten som alltid har nära till skratt! På sin fritid tycker hon om att baka, allt från kanelbullar och macarons till focaccia.

Johanna Malm

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 11
johanna.m@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 11
Epost ondina.m

Anna är en hundtokig och social person som gillar att träffa nya människor! På fritiden uppskattar hon löpträning och resor.

Anna Allert

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 42
anna.a@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 42
Epost anna.a

Elin är en glad smålänning! På fritiden gillar hon att lägga tid på att umgås med djur, och att laga/äta mat.

Elin Tapper

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 09
elin.t@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 09
Epost elin.t

Våra handläggare för Läkare

Varmt välkommen att kontakta någon utav våra handläggare för läkare. Är du osäker på vem du ska kontakta? Maila dr@colligovard.se eller ring vår växel på 08-408 814 00 så ser vi till att du hamnar rätt.

Visa:   SSK/USK    Ekonomi

Hos Pontus hittar ni en glad person med en norrländsk humor av rang! Han spenderar gärna sin fritid på gymmet.

Pontus Isaksson

Verksamhetsanvsvarig
Tel 08-408 814 30
pontus.i@colligovard.se

Verksamhetsanvsvarig
Tel 08-408 814 30
Epost pontus.i

Patrik har ett intresse för musik och spenderar mycket tid med att lyssna på nya talanger på youtube! Han är en fena på allt som har med IT och teknik att göra.

Patrik Koluman

Kund- och konsultansvarig
Tel 070 924 19 39
patrik.k@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 15
Epost patrik.k

Magdalena gillar att skratta, skämta och bjuder mer än gärna på sig själv! Hon spenderar även mycket tid på att laga och äta god mat med sina vänner.

Magdalena Fevgidis

Kund- och konsultansvarig
Tel 073 626 48 22
magdalena.f@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 22
Epost magdalena.f

Ondina är en halvitaliensk f.d. baskettjej som gillar mötet med nya människor! Hon tar gärna ett samtal på franska eller italienska.

Ondina Moretti

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 192 33
ondina.m@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 192 33
Epost ondina.m

Izak Jonsson

Kund- och konsultansvarig (Tjänstledig)
Tel 08-408 814 00
izak.j@colligovard.se

Kund- och konsultansvarig (Tjänstledig)
Tel 08-408 814 21
Epost izak.j

Administration och ekonomi

Varmt välkommen att kontakta någon utav våra handläggare för ekonomi och administration. Är du osäker på vem du ska kontakta? Maila ekonomi@colligovard.se eller ring vår växel på 08-408 814 00 så ser vi till att du hamnar rätt.

Visa:  SSK/USK    Läkare 

Kabir är en person som tycker mycket om olika typer av frågesporter! Ett av hans absolut största intressen är sina akvariefiskar.

Kabir Khan

Petter är vår expert på siffror och en person som kan lite om allt! Han har många intressen, men sömn är inte ett av dem.

Petter Svensson

Ekonomichef
Tel 08-408 814 28
Epost petter.s

Lovisa är en ständig väderoptimist och den enda på kontoret som jublar när det snöar! När hon inte är på kontoret befinner hon sig gärna i skidbacken.

Lovisa Åkesson

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 38
Epost lovisa.a

Amelia är en tjej ursprungligen ifrån Kalmar! Hon älskar ordvitsar, kaffe och solsken - gärna samtidigt.

Amelia petterson

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 14
Epost amelia.p

Hos Niklas hittar ni en person som alltid har lätt till skratt och ordvitsar! Vinter är hans favoritårstid, mest pga att myggen försvinner.

Niklas hallberg

Bemanningskoordinator
Tel 08-408 814 25
niklas.h@colligovard.se

Bemanningskoordinator
Tel 08-408 814 25
Epost niklas.h

Scroll to Top

Kontakta oss idag

Fyll i dina kontakt uppgifter så ringer en handläggare upp dig.
(Att fylla i hur och när du vill jobba är frivilligt.)